Збалансоване харчування – це таке, яке забезпечує нас усіма необхідними поживними речовинами для оптимального функціонування нашого організму. За даними ВООЗ, дотримання здорового харчування протягом усього життя допомагає зменшити ризик недоїдання та таких захворювань, як діабет або серцево-судинні аварії.

Отже, це означає, що ми повинні мати можливість включити збалансоване харчування як довгострокову звичку . Окрім поживної, повноцінної та адаптованої до наших потреб, здорова дієта має бути задовільною для нашого смаку. Це, безсумнівно, найкращий спосіб забезпечити його збереження протягом тривалого часу.

Стрес і брак часу також є нашими найлютішими ворогами, коли справа стосується догляду за собою. Планування меню та списку покупок заздалегідь може бути ключовим фактором для кращої організації та здорового харчування. Але як це зробити, щоб скласти збалансоване , легке та смачне меню? Візьміть ручку та папір, ми вам розповімо!

1. Майте під рукою шаблон

Ви можете зробити це самостійно, намалювавши стільки місць, скільки потрібно для планування їжі та вечері, або завантажити один із шаблонів, які ми знайдемо в Інтернеті.

Якщо ви бажаєте, ви можете залишити місце для щотижневого обіду та вечері порожнім, щоб їсти все, що забажаєте, і таким чином полегшити виконання довгострокового плану. Не забувайте, що їсти - це теж задоволення .

2. Щодня включайте рослинну їжу

Овочі та овочі повинні бути основою нашого раціону. Це продукти з дуже низькою калорійністю, але з високою поживною цінністю. Клітковина, вітаміни та мінерали, які ми знаходимо в продуктах рослинного походження, є важливими поживними речовинами для правильного функціонування нашого організму.

Чи знаєте ви, що деякі овочі мають певні переваги залежно від їх кольору? Ось чому рекомендується, щоб вони були присутні в рясному та різноманітному вигляді, і бажано в сезон, щоб забезпечити максимальну різноманітність поживних речовин.

Проте забезпечення гарного асортименту овочів не є синонімом приготування різних страв на кожен день тижня. Якщо у вас мало часу, ви можете готувати і готувати різні овочеві страви одночасно, і зберігати їх у холодильнику, щоб завершити страви на тиждень. Приготування протягом більше ніж одного дня, те, що ми знаємо як Batch Cooking , дозволяє нам харчуватися збалансовано, заощаджуючи час на плиті.

3. Додайте порцію білка

Окрім рясного та різноманітного вживання овочів, важливо додавати джерело білка до всіх страв і вечерь.

Рибу, яйця та нежирне м’ясо, а також рослинні білки, такі як бобові чи тофу, слід вживати частіше, ніж червоне чи жирне м’ясо чи оброблене м’ясо.

При приготуванні м'яса і риби рекомендується віддавати перевагу більш простим технікам, таким як гриль, духовка або папільйотка.

4. Вибирайте вуглеводи, багаті клітковиною

Клітковина необхідна для підтримки нормального кишкового транзиту та мікробіоти. Ось чому ми повинні віддавати перевагу цільнозерновим продуктам , таким як рис або цільнозерновий хліб, і обмежити ті більш вишукані варіанти.

Бульби, такі як картопля або солодка картопля, бобові або кіноа, також є дуже поживним джерелом вуглеводів .

«Метод збалансованої тарілки», також відомий як «Гарвардська тарілка», — це інструмент, який допомагає нам зрозуміти, яким має бути склад наших страв . Довідник пояснює, що споживання вуглеводів має бути меншим, ніж овочів. Це означає, що, незважаючи на те, що рис або макарони як окрема страва є дуже поширеними, ми повинні завершити їжу їжею рослинного походження . Хорошими варіантами можуть бути деякі смажені або запечені овочі, змішані з макаронами, або зелений салат як перша страва.

Збалансовані сніданки та перекуси

Вуглеводи є одним з найкращих джерел енергії для нашого організму. Початок дня зі збалансованого та повноцінного сніданку дозволяє нам працювати краще, тому важливо ретельно вибирати продукти, які є частиною цього першого прийому їжі протягом дня.

У Gullón ми створили наш асортимент Zero Cookies , різноманітних пропозицій, які містять вуглеводи, багаті клітковиною .

5. Заповнюйте обіди та вечері корисними жирами

Корисні жири є одним із найважливіших запасів енергії для нашого організму, крім того, що вони сприяють транспортуванню деяких вітамінів.

Оливкова олія є одним із найкращих джерел жиру , який пропонує нам середземноморська дієта, як для заправки, так і для приготування їжі. Його склад, багатий мононенасиченими жирними кислотами, діє як захисник нашої серцево-судинної системи.

Горіхи, насіння, жирна риба або такі фрукти, як авокадо, також виділяються своїм вмістом корисних жирів і підтвердженою користю для нашого здоров’я.

Дотримання здорової щотижневої дієти має бути доступним для кожного, навіть для тих, у кого мало часу на приготування їжі. Вироблення нової звички спочатку може бути складним, але ми впевнені, що, проявивши терпіння, ви зможете застосувати ці маленькі поради.

На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент і корисних, і смачних продуктів від бренду Gullon, що допоможуть жити смачним і здоровим життям:)

по матеріалах  сайту www.gullon.es